MENÜ
SEPETİNİZ

Halı Parfümleri

Halı Parfümleri
Özellikleri:Aydet Carpet Transit Halı Parfümü 20 litrelik bidonlar şeklinde gönderilmektedir. Patlayan kapsül içerir. Yüksek dip notaları olup etkin formülasyonu sayesinde kalıcılıkları çok yüksektir. Leke bırakmaz. Patlayan kapsül özelliği sayesinde dokundukça ve temas edildikçe kapsüllerin patlama..
649,00TL
Vergiler Hariç:649,00TL
Özellikleri:Aydet Carpet Fresha Halı Parfümü 20 litrelik bidonlar şeklinde gönderilmektedir. Etanol bazlıdır. Yüksek tip notaları olup etkin formülasyonu sayesinde kalıcılıkları çok yüksektir. Leke bırakmaz. Aydet Carpet Fresha Halı Parfümünün tepe notaları bahar ve kır çiçeklerinin ferahlığını içer..
772,00TL
Vergiler Hariç:772,00TL
Özellikleri: Aydet Togg Halı Parfümü 20 litrelik bidonlara şeklinde gönderilmektedir. Etanol bazlıdır. Yüksek tip notaları olup etkin formülasyonu sayesinde kalıcılıkları çok yüksektir. Leke bırakmaz. Aydet Togg Halı Parfümünün üst notalarında portakal ve yasemin kokuları bulunuyor. Kulla..
761,00TL
Vergiler Hariç:761,00TL
Özellikleri:Aydet Carpet Floral Halı Parfümü 20 litrelik bidonlar şeklinde gönderilmektedir. Etanol bazlıdır. Yüksek dip notaları olup etkin formülasyonu sayesinde kalıcılıkları çok yüksektir. Leke bırakmaz. Aydet Carpet Floral Halı Parfümünün tepe notalarında lavanta ve vanilya kokuları yoğun olara..
660,00TL
Vergiler Hariç:660,00TL
Özellikleri:Aydet Carpetya ZT Halı Parfümü 20 litrelik bidonlar şeklinde gönderilmektedir. Etanol bazlıdır. Yüksek dip notaları olup etkin formülasyonu sayesinde kalıcılıkları çok yüksektir. Leke bırakmaz. Aydet Carpetya ZT Halı Parfümünün tepe notalarında beyaz çiçekler ve portakal çiçeği kokuları ..
790,00TL
Vergiler Hariç:790,00TL
Özellikleri:Aydet Paris Halı Parfümü 20 litrelik bidonlara şeklinde gönderilmektedir. Etanol bazlıdır. Yüksek tip notaları olup etkin formülasyonu sayesinde kalıcılıkları çok yüksektir. Leke bırakmaz.Kullanımı: Aydet Paris Halı Parfümü su ile karıştırmadan iki ya da üç sprey olarak uygulamanız ..
849,00TL
Vergiler Hariç:849,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)