MENÜ
SEPETİNİZ

Blog RSS Feed

10 May Profesyonel Halı Şampuanı Kullanmanın Önemi
0 24
Profesyonel Halı Şampuanı Kullanmanın ÖnemiHalılar, ev ve iş yerlerinin vazgeçilmez dekorasyon unsurlarıdır. Ancak zamanla kirlenir ve düzenli bakım gerektirirler. Halılarınızı temiz ve bakımlı tutman..
10 May Yıkandıktan Sonra Kokan Halı Nasıl Temizlenir? Etkili Çözümler ve İpuçları
0 13
Yıkandıktan Sonra Kokan Halı Nasıl Temizlenir? Etkili Çözümler ve İpuçlarıHalılar, evlerimizin konforunu artıran önemli dekorasyon unsurlarıdır. Ancak, yıkandıktan sonra halılarda istenmeyen kokular o..
10 May Halı Sarılığı Nasıl Geçer? En Etkili Yöntemler ve İpuçları
0 17
Halı Sarılığı Nasıl Geçer? En Etkili Yöntemler ve İpuçlarıHalılar, ev dekorasyonunun önemli bir parçasıdır ve zamanla sararma gibi istenmeyen durumlarla karşılaşabilirler. Peki, halı sarılığı nasıl ge..
10 May Halıyı En İyi Ne Temizler? En Etkili Halı Temizleme Yöntemleri
0 19
Halıyı En İyi Ne Temizler? En Etkili Halı Temizleme Yöntemleri  Halılar, evlerimizin en önemli dekorasyon öğelerinden biridir ve düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Peki, halıyı en iyi ne temizler? ..
10 May Evde Yıkanan Halı Kaç Günde Kurur? Etkili Kurutma Yöntemleri
0 61
Evde Yıkanan Halı Kaç Günde Kurur? Etkili Kurutma Yöntemleri Halı yıkama, ev temizliğinin önemli bir parçasıdır ve düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Ancak, halıların yıkanması kadar kuru..
02 Eki Aydet Oto Yıkama Ürünleri Hakkında
0 601
Aydet oto yıkama ürünleri hakkında düşüncelerinizi bu post altında yayınlıyoruz ..
02 Eki Aydet Kalitesini Değerlendirin
0 753
Yorumlara Aydet ürünleri hakkında düşüncelerinizi yazın, sitemizde yayınlayalım !..
02 Eki Halı Yıkama İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?
0 1098
1- Halı yıkama işleminde şampuan konusu en önemli etkenlerdendir.2- Kesinlikle çok iyi fırçalama yapılmalıdır. Bu işlem dibe çöken kirin yüzeye çıkarılmasını sağlama amacı taşıyacaktır.3- Fırça ömrü k..
02 Eki Dünden Bugüne Halı Yıkama
0 626
Gelişen teknoloji yankılarını halı yıkama sektöründe de hissettirmiştir. Bilinen eski dönemlerde evlerimizin çatılarında ve kapı önlerinde yıkama işlemlerini yapmaktaydık. Bu işlem yapısı gereği olduk..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)