MENÜ
SEPETİNİZ

Oto Yıkama Ürünleri

Oto Yıkama Ürünleri
Özellikleri:Aydet Koltuk Temizleyici 20 litrelik bidon şeklinde üretilmektedir. Köpük ayarlı Aydet koltuk temizleyicisini makinenizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her türlü döşeme ve halıflex temizliğinde kullanılabilir. Aydet koltuk temizleyici özel formülü ile pek çok halıda lekelerin çıkarı..
407,00TL
Vergiler Hariç:407,00TL
Özellikleri: Aydet Cilalı Oto Köpük 20 kg'lık bidonlar halinde gönderilmektedir. Konsantre yapısı ile az miktarda bile verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.  Araçların üzerinde kesinlikle kalıntı bırakmaz. Aydet cilalı Oto Köpük yapısında bulunan özel bileşenler sayesinde kir eritme özelliğ..
371,00TL
Vergiler Hariç:371,00TL
KULLANIM ALANLARI ÖZELLİKLERİFırçasız Oto Yıkama Şampuanı basınçlı köpük püskürtme tankları ile uygulanan yıkama esnasında araç üzerinde deterjan kalıntısı bırakmayan toz, partikül, kir, böcek kalıntıları vb. nesneleri bünyesine alınarak parçalayan ve su ile atılmaya hazır hale getiren etkili bir ür..
336,00TL
Vergiler Hariç:336,00TL
Özellikleri:Aydet Lastik Parlatıcı bilinen ve lastiği çürüten parlatıcı türünden değildir. Doğal hammaddelerden yapılmış olan Aydet Lastik Siyahlaştırıcı ve Parlatıcı otomobil lastiğine zarar vermeyen naturel bir üründür. Konsantredir. Bitkisel bazlı bir ürün olup, araç lastiğin ömrünü uzatır. Lasti..
224,00TL
Vergiler Hariç:224,00TL
Özellikleri: Torpido, göğüs, kapı yanları ve plastik aksamlara uygulanır. Çizilmeleri önler, parlaklık verir. Hoş kokuludur. Kullanıldığı yerleri korur ve ömrünü uzatır. Araç tamponunda da kullanılır.Kullanımı: Uygulanacak bölgeye 20-25 cm uzaklıktan sprey ile püskürtülür. Bez veya sünger ile i..
200,00TL
Vergiler Hariç:200,00TL
Özellikleri: Ağır yağların temizliğinde solvent bazlı ürünler kullanılmalıdır. Aydet Motor Temizleyici solvent bazlı kimyasal bir üründür. Motor ve karosere nüfuz etmiş kir ve yağları arındırmakla birlikte plastik ve metal parçaları etkili bir biçimde temizler.Kullanımı: Aydet Motor Temizleyici kirl..
141,00TL
Vergiler Hariç:141,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)